Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gigi Becali Sa Intre La Puscarie Da Sau nu

Go down

Gigi Becali La puscarie

Gigi Becali Sa Intre La Puscarie Da Sau nu  I_vote_lcap100%Gigi Becali Sa Intre La Puscarie Da Sau nu  I_vote_rcap 100% 
[ 1 ]
Gigi Becali Sa Intre La Puscarie Da Sau nu  I_vote_lcap0%Gigi Becali Sa Intre La Puscarie Da Sau nu  I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total Votes : 1
 
 

Gigi Becali Sa Intre La Puscarie Da Sau nu  Empty Gigi Becali Sa Intre La Puscarie Da Sau nu

Post by Admin Fri Feb 15, 2013 5:51 am

Gigi Becali Sa Intre La Puscarie Da Sau nu  51375510
Gigi Becali :) dezvaluie conspiratia care l-a bagat in

Gigi Becali, finantatorul Stelei, a dezvaluit numele celor care au conspirat la arestarea lui.

Latifundiarul sustine ca rivalul sau de la CFR Cluj, Arpad Paszkany, a ordonat arestarea lui iar procurorul general al Romaniei, Codruta Kovesi, si seful DNA, Daniel Morar, l-au ascultat.

"A spus zilele trecute ca eu am stat la racoare. Da, are dreptate, numai ca n-a mai adaugat ceva si anume ca el m-a trimis acolo, adica arestarea s-a facut la ordinul lui.

Toata lumea stia ca eu am stat in arest, de ce trebuia sa o spuna el in gura mare? Va spun eu de ce, prin asta a explicat clar ca el a comandat trimiterea mea la puscarie si asta e una dintre cele mai mari umilinte pe care poporul roman a trait-o, ca un roman adevarat sa fie incarcerat la ordinul maghiarimii si a unui ungur care reprezinta interesele Ungariei in Romania. A facut posibil acest lucru cu ajutorul Codrutei Kovesi, primul procuror al tarii si al lui Daniel Morar, seful DNA-ului, subordonati si ei maghiarilor si lui Paszkany.

Totusi, sa nu spuna Paszkany despre mine ca mi s-a subtiat vocea in puscarie pentru ca eu i-am dovedit ce inseamna sa fii barbat. Am intrat si am iesit cu mainile deasupra capului, iar in celula nu numai ca nu-mi era teama, dar cantam tot timpul de nu mai puteau sa doarma ceilalti puscariasi", a spus Becali la GSpTV. :(fight)
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 152
Data de inscriere : 2011-10-22
Varsta : 30

https://allsoftware.forumotion.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum